Jdi na obsah Jdi na menu
 


Modní vychytávky

2. 10. 2007

Módní vychytávky pro rok 2007


Vybrali jsme pro vás ty nejnovější a nejzajímavější módní "vychytávky", které se na našem trhu objeví právě v letošním roce.
Na ples i svatbu

Nový boutique White Leaf přináší do Prahy stylovou eleganci s individuálním přístupem k zákaznicím. Koupíte tu krásné ručně zdobené svatební šaty za cenu půjčovného, společenské modely nebo originální kabelky nejen na večer. Svatební šaty vám ušijí na míru a za šest neděl se můžete vdávat. Každá kabelka je originál a má svůj styl. Jsou zdobené štrasem, peřím, umělou kožešinou, mušlemi, flitry a korálky.

Prádlo pro kosmonauty

V Česku byla otevřena první prodejna pánského i dámského prádla Bruno Banani v Evropské unii. Značka B. B. je známá nekonformním prádlem typu "druhá kůže" se zajímavým designem, které bylo testováno v extrémních podmínkách - mimo jiné je oblékali kosmonauti na vesmírné stanici MIR. Antibakteriální, nealergické a rychleschnoucí vlákno Meryl Skinlife obsahuje stříbrné částice, jež odvádějí tělesnou vlhkost a udržují pokožku svěží.

Mobilní paráda

Ženy pošlou za měsíc o čtvrtinu víc esemesek než muži a také více telefonují. I proto pro ně připravil T-mobile speciální nabídku Urban Woman, která obsahuje sedm sad se stylovými mobily Nokia a Samsung s elegantními dárky jako vůně, pouzdra a head sety. Nevyberete-li si, nevadí. Nabídka se bude pravidelně obměňovat.

Tikající luxus

Inspirace graciézními 20. lety a art deco. Jestliže tak praktická věc jako hodinky může vzdávat hold ženskosti a eleganci, pak je to určitě nová kolekce BelleArti světoznámé značky Longines. Kromě diamantů zdobí pouzdro rytiny připomínající 20. léta.

Módní doplněk, který hraje

Nejmenší digitální hudební přehrávač na světě s nápaditou funkcí mixování v elegantním hliníkovém designu a s praktickým klipsem váží pouhých 15 gramů. Kapacita 1 GB pojme 240 skladeb. Koupíte ho třeba v nové prodejně Apple Premium Reseller v Praze.

Nové boty do nového roku

Chcete vědět, v čem budete chodit na jaře 2007? Baťa představil novou kolekci, ve které zazáříte. Je plná metalických efektů, dřeva, korku, laku a velkých mašlí. Nutná je také otevřená špička.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář